KONST / Litografier / Litografi 16274102
nr 1627 4102
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad /10, daterad - 56, abstrakt, bladets mått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x67 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:40:16
10/6 18:35:16
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér